Avukatın ofisinde döverek öldürmüştü! İşte nedeni!

Osmaniye’de, 29 Eylül’de Adnan Menderes Bulvarı´ndaki bir iş merkezinde insanın kanını donduran bir olay meydana geldi.

İddiaya göre, Meltem Goncagül (27) ile işsiz olan eşi İbrahim Goncagül (28), anlaşmalı boşanma için evrak düzenlemek üzere avukatlarının bürosuna gitti.

DHA’da yer alan habere göre boşanma protokolü hazırlandığı sırada İbrahim Goncagül, çocuklarının da velayetini istedi. Eşi razı olmayınca aralarında tartışma çıktı.

İbrahim Goncagül, eşi Meltem Goncagül’ü bürodaki boş bir odaya götürüp, kapısını kilitledikten sonra başını duvara vurarak dövdü, ağzından ve burnundan kan gelince de orada bırakıp kaçtı.

Meltem Goncagül, ambulansla kaldırıldığı Osmaniye Devlet Hastanesi’nde tedaviye alındı.

Bir gün sonra taburcu edilen Goncagül, 5 Ekim’de evinde fenalaşınca, ailesinin götürdüğü Gaziantep’teki özel hastanedeki tedaviye rağmen kurtarılamadı.

Adli tıpta yapılan otopsinin ardından ailesine teslim edilen Goncagül’ün cenazesi, önceki gün Osmaniye’de toprağa verildi.

Olay günü yakalandıktan sonra sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklanan İbrahim Goncagül’ün ise ifadesinde, anlaşmalı boşanmak için avukatlık bürosuna gittiklerini, çocukların velayeti yüzünden aralarında çıkan tartışma sonucu olayın yaşandığını söylediği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir