Beşiktaş, Emrecan Uzunhan için masadan kalktı!

Romain Saiss, Cenk Tosun, Wout Weghorst ve Jackson Muleka’yı resmen takımına katan Beşiktaş, Emrecan Uzunhan transferinde masadan kalktı. Genç stoperin bonservis bedeli için daha evvel el sıkışan siyah-beyazlılar ile İstanbulspor ödeme planı konusunda uyuşmazlık yaşıyor.

Beşiktaş, 21 yaşındaki solak stoper için 1.5 milyon euro bonservis bedeli ödemeyi kabul etmişti. Kulüpler muvaffakiyete endeksli bonuslar konusunda da muahede sağlamıştı. Lakin siyah-beyazlılar ile İstanbulspor’un ödeme takvimi üzerinde uzlaşamadığı ortaya çıktı. Beşiktaş’ın 1.5 milyon euroyu uzun vadede ödemeye çalıştığı, İstanbulspor’un ise bonservisin büyük kısmını peşin istediği vurgulandı.

EMİRHAN TOPÇU GÜNDEME GELDİ

Ödeme takviminde yaşanan uyuşmazlık nedeniyle kulüplerin pazarlıkları askıya aldığı sav edildi. Alternatif isimlerle görüşmelerini sürdüren Beşiktaş’ın rotasını Çaykur Rizespor’un 21 yaşındaki stoperi Emirhan Topçu’ya çevirdiği ileri sürüldü. Siyah-beyazlıların, başarılı futbolcu için Karadeniz grubuyla temas kurduğu ve pazarlıkların devam ettiği aktarıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.