Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan açıklamalar

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları şöyle;

Yaklaşık 2,5 senenin ardından siz Adanalı kardeşlerimle hasret gidermekten memnuniyet duyuyorum. Bugün yine kabına sığmayan bir Adana var. Her birinize şükranlarımı sunuyorum. Adana kalkınsın diye çalışmalar yaptık. Bu kapsamda Adana’ya 50 milyarlık yatırım yaptık. Gençlik ve spordan sosyal yardımlara kadar her anlamda Adana’nın yanında olduk. Bugün de Adana’nın simge ve nişanesi olan birçok yatırımı devreye almanın onurunu yaşıyoruz.

CANLI YAYIN İÇİN TIKLAYINIZ…

Muhalefetin yabancı yatırımcılar ürkütmeye çalıştığı bu dönemde atılan imzalar kazanımdır. Uluslararası yatırımcılar Türkiye’ye güveniyor. Parlak geleceğine inanmayı sürdürüyor. Küresel yatırımcıların yüzde 35 azaldığı, ekonomilerin kontak kapattığı dönemde bizde yatırımlar hiç hız kesmedi.

Meydanlarda ne söylediysek hayata geçirdik, kimseye iftira atmadık, yalan lekesinin bulaşmasına izin vermedik. Türk demokrasisi güçlenmişse, vesayet gerilemişse, AK Parti’nin mücadelesi sayesindedir.

20 yılın muhasebesinde bir konuda başarısız olduğumuzu görüyoruz, ülkedeki dönüşümden muhalefetin nasiplenmesini sağlayamadık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir