FIFA 23’ün birinci görüntüsü geldi! FIFA 23 Türkiye satış fiyatı ne kadar? FIFA 23 ne vakit çıkacak?

Electronic Arts‘ın (EA)  tanınan futbol oyunu FIFA 23, son kez FIFA ismi ile yayınlandı. FIFA 23’ün çıkmasına 2 ay kala Steam’de ön sipariş fiyatı açıklanan FIFA 23’ün olağan ve Ultimate Edition sürümleri yayınlandı.

FIFA 23 TÜRKİYE SATIŞ FİYATI NE KADAR?

Futbol severlerin ilgilendiği oyunun PlayStation 5 versiyonu 800 TL‘ye ön siparişe sunuldu. 21 Ağustos’tan evvel ön sipariş verdiğiniz taktirde FIFA World Cup FUT Hero eşya ikramının de ekleneceği Ultimate Edition ise 1000 TL

PC için ise, FIFA 23‘ün standart sürümü Steam‘de tekrar 699 TL, Ultimate sürümü ise 899 TL’den ön siparişe açıldı.

FIFA 23 NE VAKİT ÇIKACAK?

EA Sport yetkilileri, oyunun tanıtım görüntüsünü paylaştı ve çıkış tarihini de açıkladı. Yapılan paylaşıma nazaran FIFA 23, 30 Eylül‘de oyunseverlerle buluşacak.

FIFA 23 ULTİMATE SÜRÜM KAPAĞI

Önde iki harikulâde güç‘ olarak isimlendirilen EA Sports, resmi Twitter hesabı aracılığıyla Mbappe‘nin Chelsea Women forveti Sam Kerr ile oyun kapağında partner olarak yer aldığını duyurdu. Böylelikle, oyun tarihinde birinci kez bir bayan futbolcu kapakta yer aldı.

FIFA İLE SON KEZ

FIFA ile olan muahedenin sona ermesi sebebiyle EA Sports, serinin FIFA isimli son oyunu olarak FIFA 23‘ü piyasaya sürecek. Bundan sonra serinin yeni oyunu EA Sports FC ismiyle satışa sürülecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.