Gönül Dağı gelecek hafta: Meryem Rıfat’a geri döndü, divane Rıfat yeniden kendini dağa vurdu!

Yapımcılığını Ferhat Eşsiz’in, direktörlüğünü Yahya Samancı’nın üstlendiği TRT 1’in reyting rekortmeni Gönül Dağı dizisi, birbirinden hoş hikayeleriyle milyonları ekran başına kilitlemeye devam ediyor

Başrollerinde Berk Atan, Gülsim Ali, Ecem Özkaya, Semih Ertürk, Nazlı Pınar Kaya, Hazal Çağlar, Cihat Süvarioğlu ve Ferdi Sancar gibi isimlerin yer aldığı Köprü Sinema imzalı Gönül Dağı dizisinin her kısmı ilgiyle izleniyor.

“Bozkırın kalemi” Mustafa Çiftçi’nin gün yüzüne çıkmamış hikayelerinden esinlenilerek senaryolaştırılan Köprü Sinema imzalı dizi, 21 Mayıs Cumartesi akşamı 64. kısmıyla izleyici karşısına çıktı.

Sevdanın hem hüzünlü hem de en hoş yanlarını izleyicilere başarılı bir halde aktaran dizi, son kısmıyla de izleyicilerden tam not aldı.

Son kısmın çabucak akabinde dizinin gelecek hafta yani 65. kısımda neler olacağını gösteren kısa bir tanıtım yayınlandı.

Yayınlanan tanıtımda; Sevilay Gültekin’in hayat verdiği Meryem karakteri geri döndü.

Gözleri açıldıktan sonra Rıfat’ı terkeden ve nankör ilan edilen Meryem, Rıfat’ın karşısına çıktı ve ”Pek istediğim üzere gitmedi hiçbir şey. Tahminen de hiç gitmemeliydim burdan, tahminen de hiç bırakmamalıydım.” dedi.

Meryem’i karşısında gören divane Rıfat ise yeniden kendisini Gönül Dağ’ına vurdu. Eşi Mihriban ise Rıfat’ın peşinden koşup onu sıkı sıkıya sarıp sarmaladı.

Pekala yeni kısımda neler olacak? İşte Gönül Dağı gelecek hafta tanıtımı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.