SHIB, BONK ve PEPE Coin Tahminleri: İkisi Bu Seviyelere Sıçrayacak!

Analist Abiodun Oladokun’a göre, Shiba Inu’nun (SHIB) son yükseliş hamlesinin devamı gelmeyebilir. Analist ayrıca bir diğer meme coin’i Pepe’ye (PEPE Coin) bakıyor ve kuzeyi işaret ediyor. Kripto analisti Victor Olanrewaju, BONK için oldukça güçlü bir yükselişten bahsediyor.

SHIB fiyat tahmini: Mevcut yükseliş trendi sürmeyebilir’

SHIB’nin bir günlük grafikte gözlemlenen Aroon Yukarı Çizgisine göre, mevcut fiyat rallisi kısa ömürlü olabilir. Bu yazı sırasında göstergenin değeri %0. Bir varlığın Aroon Göstergesi trend gücünü ölçer ve potansiyel fiyat dönüş noktalarını belirler. Yukarı Çizgi sıfıra yakın ya da sıfır olduğunda, yükseliş trendi zayıftır. SHIB, en son yüksek seviyeye uzun zaman önce ulaşılmıştı. Bir düzeltme meydana gelirse, SHIB’nin değeri 0,00001570 dolara kadar düşebilir. Ancak, mevcut yükseliş trendini sürdürürse, fiyatı 0.000017 dolar seviyesine doğru yükselebilir.

Shiba Inu Analizi. Kaynak: TradingView

BONK fiyat tahmini: Hepsi 0,000029 dolara ayarlanmış görünüyor!

Teknik perspektif bakıldığında, Göreceli Güç Endeksi (RSI), daha fazla fiyat artışını destekliyor. RSI, momentumu belirlemek için bir kriptonun hızını ve fiyat değişikliklerini kullanır. Ayrıca aşırı satım ve aşırı alım seviyelerini de tespit eder; 30 ve altındaki değerler aşırı satım, 70 ve üzerindeki değerler ise aşırı alım noktalarını gösterir. RSI 55,78’de BONK’un momentumunun yükselişte olduğunu gösteriyor. Para akışını değerlendiren Chaikin Para Akışı (CMF) da pozitif bölgeye girmenin eşiğinde.Grafik-2

BONK RSI ve CMF. Kaynak: TradingView

Toplu olarak RSI ve CMF, BONK’un fiyatının büyümek için daha fazla alana sahip olduğunu gösteriyor. Grafiğin bir başka değerlendirmesi, BONK’un Nisan ayındaki fiyat performansını yansıttığını ortaya koyuyor. Bu, o zamanın yanmasıyla aynı dönemdi. O dönemde fiyat birkaç hafta içinde 0,000014 dolardan 0,000027 dolara çıktı. Benzer bir şey olursa, fiyat 0,000029 dolara sıçrayabilir. BONK, oldukça güçlü bir yükseliş senaryosunda, değer 0,000031 dolara ulaşabilir. Buna ek olarak, proje topluluğunun yukarıda belirtilen teklifi onaylamak veya reddetmek için altı günü olduğunu belirtmek önemli.

BONK Günlük Analiz. Kaynak: TradingView

PEPE Coin fiyat tahmini: Talep gelmeye devam ediyor!

PEPE Coin talebindeki büyüme, yükselen Göreceli Güç Endeksi (RSI) göstergesinden de anlaşılabilir. Hala 50-nötr seviyenin altında olmasına rağmen, RSI yükseliş trendi boğaların geri dönüş girişiminde bulunduğunu doğruluyor. Bu yazı itibariyle, PEPE’nin RSI değeri 41,67. Bu gösterge, bir varlığın aşırı alım veya aşırı satım piyasa koşullarını ölçer. Merkez çizgiye doğru eğilim gösterdiğinde, alım faaliyetlerinde bir artışa işaret eder. Ayrıca, bu eğilim devam ederse, PEPE coin mevcut yükseliş trendini koruyabilir ve 0,0000096 dolara kadar yükselebilir.

Pepe Analizi. Kaynak: TradingView

Bununla birlikte, satın alma faaliyeti azalmaya başlarsa, meme coin’in fiyatı azalan kanal içinde geri düşecek ve desteğe doğru gerileyebilecektir.

Makaledeki görüşler ve tahminler analistlere ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com olarak yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx