Steam Değeri 539 TL Olan Harika Bir Oyun Prime Gaming ile Bedava Oldu

Ne demişler, beleş oyun baldan tatlıdır! Steam’de 539 TL’lik fiyat etiketine sahip olan son yılların dikkat çeken yapımlarından Ghostwire: Tokyo Amazon Prime Gaming aboneleri için tamamen ücretsiz oldu.

Amazon’un aylık abonelik sistemi Prime’a dahil olan hizmetlerden Prime Gaming her ay abonelerine farklı oyunlar hediye ediyor.

İlk ay ücretsiz denenebilen, sonrasında ise 39,99 TL’lik abonelik ücreti talep eden servisin içerisinde yer alan Prime Gaming sayesinde oyuncular her ay kimi zaman toplam değerleri binlerce TL’yi aşan oyunların dışında farklı yapımlarda oyun içi birimlere, kostüm ve kozmetiklere ulaşabiliyorlar. Bunun haricinde Prime Gaming’in sunduğu bir diğer avantaj da her ay bir Twitch yayıncısına ücretsiz abone olabilme imkanı.

Amazon Prime Gaming’in ekim ayı oyunlarının en dikkat çekeni ise Steam’de 539 TL’lik fiyat etiketine sahip olan Ghostwire: Tokyo’ydu.

İnsanı sanki gelecek halihazırda gelmiş gibi hissettiren metropollerden Tokyo’ya götüren oyun 2022 yılında çıkışını yaptı. Özellikle görselliği ile dikkat çeken Ghostwire: Tokyo’da doğaüstü güçlerin kol gezdiği sokaklarda insan izine rastlamak ise imkansız. Bize kalan ise bu ışıltılı metropolde neler döndüğünü özel güçlerimizin de yardımıyla anlamaya çalışmak.

Peki Ghostwire: Tokyo’ya nasıl bedava sahip olacağız?

Şayet bir Amazon Prime aboneliğiniz varsa yapmanız gerekenler hayli basit. Adımlara geçmeden önce oyunu ekleyeceğiniz Epic Games Store hesabını Amazon Prime aboneliğinize tanımlamanız gerektiğini hatırlatalım.

  • Prime Gaming’e hesabınızı kullanarak giriş yapın.

  • Anasayfada yer alan ‘Haftalık Oyun’ kısmına tıklayın ve burada Ghostwire: Tokyo’yu bularak oyunun altında yer alan ‘Talep Et’ butonuna tıklayın.

  • Oyunun sayfasında ise ‘Oyunu Alın’ diyerek Ghostwire: Tokyo’yu Epic Games Store hesabınıza ekleyebilirsiniz.

Oyunun sınırlı bir süre için ücretsiz olacağını hatırlatalım.

Alışılmışın dışında bir Tokyo manzarası sunan dikkat çeken yapım 2 Kasım tarihine kadar Amazon Prime üzerinden ücretsiz olarak alınabiliyor. Bu tarihin sona ermesiyle birlikte ise fırsatı kaçırmış olacaksınız ancak belirtilen tarih aralığında oyunu hesabınıza eklediyseniz tamamen sizin olacak ve dilediğiniz zaman indirip oynamaya başlayabileceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx