Yeni bir medya grubu kuruldu

Bünyesinde Tv100 haber kanalı, Show Radyo, Radyo Viva gibi radyoları, Bizimev Tv, Tv100.com ve Medyatava.com’u barındıran Gülseven Medya grubu yönetim kadrosunu da oluşturdu. Tümüyle modern bir medya merkezi olarak inşa edilen 13 bin metrekarelik yeni ultra akıllı binasına yerleşen Gülseven Medya Grubu’nun Medya Grup Başkanı Tv100’ün kurucu Genel Yayın Yönetmeni Alican Değer oldu. Daha önce Show Haber Genel Yayın Yönetmenliği de yapan Alican Değer meslekteki 39’uncu yılını tamamlıyor. Alican Değer 5 yıldır sürdürdüğü Genel Yayın Yönetmenliğini çalışma arkadaşı Tv100 Ankara temsilcisi Deniz Gürel’e devretti.

2005 yılında girdiği Hürriyet Ankara büroda temsilci yardımcılığı yapan Deniz Gürel 2022 yılından itibaren Tv100 Ankara temsilciliği görevinde bulunuyordu. Bir çok önemli habere imza atan Gürel televizyon yorumları ve son dakika haberleriyle hafızalarda yer alıyor.

Yeni logosunu da kamuoyuna tanıtan Gülseven Medya Grubu’nun yeni atılımlar içerisinde bulunduğu belirtiliyor. Grubun kısa süre içerisinde bir eğlence bir de ekonomi kanalı kuracağı konuşuluyor. Hayata geçirilmesi planlanan projeler arasında biri spor, biri ekonomi olmak üzere iki de internet sitesi bulunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx